En İyi Çevrimiçi Terapi Hizmetleri - Konular


En İyi Çevrimiçi Terapi Hizmetleri

Yetkinpsikoloji, genel olarak en iyi çevrimiçi terapistleri barındırır.

Bağımsız olarak en iyisini araştırır, test eder, inceler ve tavsiye ederiz Ürün:% s. Sağlık uzmanları makaleleri tıbbi doğruluk açısından inceler. Hakkında daha fazla öğren bizim sürecimiz . Bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon kazanabiliriz.

sağlamaya yönelik önemli bir adımdır ruh sağlığı hizmeti Çevrimiçi terapi , özellikle araştırmalar insanların %70'inin geleneksel, ofis içi terapiye erişimi olmadığını gösterdiğinden, ihtiyacı olan herkese . 1 Neyse ki, büyüyen çevrimiçi terapi endüstrisi ruh sağlığı hizmeti almayı kolaylaştırdı (ve genellikle daha uygun fiyatlı). Aslında, birçok geleneksel ofis içi terapist, karantina sırasında hastaları tedavi etmeye devam edebilmek için çevrimiçi modeli benimsedi. arasındaki tek gerçek farkın En iyi yanı, yüz yüze ve çevrimiçi terapi yer olmasıdır. Çevrimiçi terapistler sizi sanki ofisteymişsiniz gibi etkili bir şekilde tedavi edebilir ve hatta bazıları ilaç yönetimi konusunda yardımcı olabilir.

Teleterapi, telefon, görüntülü aramalar, sohbet odaları, kısa mesaj veya e-posta yoluyla katıldığınız canlı terapi seanslarını içerir. yaşayan kişiler için özellikle harika bir seçenektir Bu, hareket kısıtlılığı olan, daha özel bir ortamı tercih eden, yoğun programları olan, tuhaf saatlerde çalışan veya terapi çölünde . Bazı sağlayıcılar, sigortalıysanız sigortayı da kabul eder. Sigortalı olmayanlar için birçok sağlayıcı, değişken ölçekli bir ödeme seçeneği sunar. İşte yönetim kurulu genelinde en yüksek puanları alan şirketler.

İlk randevuda %20 İndirim Alın Teklif Al

2033 - 2023'ün En İyi Çevrimiçi Terapi Hizmetleri

  • Genel Olarak En İyisi: Uzman Psikolog
  • Çiftler İçin En İyisi
  • En Uygun Fiyat
  • Psikiyatri İçin En İyisi
  • Grup Terapisi İçin En İyisi
  • Bağımlılık İçin En İyisi
  • Bilişsel Davranışçı Terapi için En İyisi: Çevrimiçi Terapi